BELEDİYE BAŞKANIMIZ ATİLA ZORLU ”ERMENEK’İ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ATİLA ZORLU ''ERMENEK’İ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ''
Kaymakamımız Batuhan Taşgın, Belediye Başkanımız Atila Zorlu, Belediye Meclis Üyelerimiz, İlçemiz Parti Başkanları, Kooperatif Başkanları, Daire Amirleri, İlçe Esnaflarımız ve vatandaşlarımızın katıldığı istişare toplantısı 7 Kasım Perşembe günü saat 17:00 de Belediyemiz Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Katılımcı bir yönetim anlayışı ile her türlü görüşe ve istişareye açık olmayı benimseyen Başkanımız Atila Zorlu konuşmasında, Ermenek’in sorunlarını hepimizin bildiği, İlçemizin sorunları ve kalkınması için neler yapılabileceği konusunda karşılıkları görüşlerinizi dinlemek amacıyla böyle bir toplantı düzenlediğimizi belirtti.
Toplantıda ağırlıklı olarak üzerinde durulan konular arasında ise Maden, Eğitim, Tarım ve Turizm alanlarında İlçemiz için ne gibi çalışmalar yapılabileceği hakkında görüşler dile getirildi. Katılımcılarında isteğiyle bu alanlarda çeşitli meslek gruplarından dört adet komisyon kurularak çalışmalara başlanıldığı bildirildi.
Belediye Başkanımız Atila Zorlu, İlçemizde bir konsey oluşturmak suretiyle katılımcı demokrasi ve şeffaflık ilkeleri gözetilerek ilçemiz için en iyisinin yapılacağını belirtti. • İLETİŞİM / ULAŞIM

  Adres: Ermenek Belediye Binası
  Taşbaşı Mahallesi, 70400
  Ermenek / KARAMAN / TÜRKİYE
  E-mail: info@ermenek.bel.tr
  Tel: +90 338 716 19 91
  444 73 31 ( Beyaz Masa )
  © Copyright 2016. (All rights reserved) Tüm hakları Ermenek Belediyesi 'ne aittir, Ermenek - Karaman - TÜRKİYE.