Yeniden Başlamak için Ermenek 1001

*Yeniden Başlamak için Ermenek 1001 (Ermenek 1001 for a New Beginning) adlı Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan kitabımızın PDF formatında tamamını bu linkden inidirebilirsiniz. İndirmek için Tıklayınız. (Google Drive üzerinden indirme linki: Alternatif Link-Google Drive)
*Ermenek tanıtımına ait en güzel videolar ve içeriklere ise bu adresten erişebilirsiniz.. Video ve Tanıtımlar için tıklayınız.
*Ermenek hakkında genel tanıtım videomuzu indirmek için tıklayınız. (Google Drive üzerinden indirme linki: Alternatif Link-Google Drive)
*Ermenek tanıtımı için yapılan klibimizi indirmek için tıklayınız.. (Google Drive üzerinden indirme linki: Alternatif Link-Google Drive)
*Ermenek de çekilen "Sevtap Sonu - Ben Yaralı Ceylanım" klibini Youtube üzerinden izlemek için tıklayınız..
*Ermenek ilçemizdeki Tarihi ve Turistik yerlerin kısa broşür tanıtımlarını ise aşağıda ayrı ayrı bulabilirsiniz: -Ermenek Aktiviteler Tanıtım&Broşür -Ermenek Turkuaz Gölü Tanıtım&Broşür -Ermenek Kanyonları Tanıtım&Broşür -Ermenek'in Hayat Suları Tanıtım&Broşür -Ermenek Camileri Tanıtım&Broşür -Tol Medrese Tanıtım&Broşür -Maraspoli Ermenek Mağaraları Tanıtım&Broşür -Göktepe İkizin Uğurlu Koristanlari Tanıtım&Broşür -Karamanoğlu Mehmet Bey Türbesi Tanıtım&Broşür -Mennan Kalesi Tanıtım&Broşür -Zenon Zenonopolis Tanıtım&Broşür -Philadelphia Antik Kenti Tanıtım&Broşür -Lauzados Antik Kenti Lafsa Tanıtım&Broşür -Sedir Ormanları Tanıtım&Broşür -Domitiopolis Antik Kenti Katranlı Tanıtım&Broşür -Eirenepolis İkizçınar Çatalbadem Tanıtım&Broşür  

www.ermenek1001.com

       
 • İLETİŞİM / ULAŞIM

  Adres: Ermenek Belediye Binası
  Taşbaşı Mahallesi, 70400
  Ermenek / KARAMAN / TÜRKİYE
  E-mail: info@ermenek.bel.tr
  Tel: +90 338 716 19 91
  444 73 31 ( Beyaz Masa )
  © Copyright 2016. (All rights reserved) Tüm hakları Ermenek Belediyesi 'ne aittir, Ermenek - Karaman - TÜRKİYE.