HİKAYEİ KAYMAKAM İLÇEMİZDE SERGİLENDİ.

Ermenek Kaymakamlığı ve Belediyemiz İşbirliği ile Tiyatro Balans Ekibi tarafından ilçemize getirilerek Meydan Mahallesi Yassıkaya Mevkiinde ilçe halkımızın yoğun katılımıyla 31.07.2019 Çarşamba günü akşamı sahnelendi.
Yönetmenliğini Metin Karaman’ın yaptığı Ömür Akkan, Muhlis Asan, Ceren Bayır, Selin Köktener, Sezen Ürgen, Hakan Fidan ve Ergin Yıldız isimli oyuncular tarafından oynanan tek perdelik “ Hikayei Kaymakam” adlı tiyatro oyununa Hazan halkı yoğun ilgi gösterdi. İzleyicilerin alkışlarla desteklediği tiyatro gösterisi yaklaşık iki saat sürdü. Oyunda bir Kaymakamın başından geçen olaylar trajikomik bir dille hem anlatıldı hem de düşündürdü.
Tiyatro oyunu sonrası Yönetmen Metin Karaman tarafından sahneye davet edilen Ermenek Kaymakamımız Tahir YILMAZ ve Belediye Başkanımız Atila ZORLU ile birlikte seyircileri selamladılar ve birer konuşma yaptılar.
Yönetmen Metin KARAMAN yaptığı konuşmada İlçe Kaymakamımız Sayın Tahir YILMAZ ve Belediye Başkanı Sayın Atila ZORLU ’ya kendilerini Ermenek ’e davet etikleri için teşekkür ettiler.
Oyundan sonra oyuncuları tebrik eden Kaymakamımız ve Belediye Başkanı, Tiyatro Balans oyuncularını ilçede ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, oyunculara teşekkür ettiler.

 • İLETİŞİM / ULAŞIM

  Adres: Ermenek Belediye Binası
  Taşbaşı Mahallesi, 70400
  Ermenek / KARAMAN / TÜRKİYE
  E-mail: info@ermenek.bel.tr
  Tel: +90 338 716 19 91
  444 73 31 ( Beyaz Masa )
  © Copyright 2016. (All rights reserved) Tüm hakları Ermenek Belediyesi 'ne aittir, Ermenek - Karaman - TÜRKİYE.