TEŞEKKÜRLER #ERMENEK 01 Nisan 2024, 10:53
![](tema/genel/uploads/haberler/BAŞKAN-SECİM.jpg)
TEŞEKKÜRLER #ERMENEK
Ermenek Belediye Başkanı olarak seçilmemin onur ve gururunu taşıyor, bana göstermiş olduğunuz güvene minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Bu görevi, layık olduğu şekilde dürüstçe, sevgiyle, yılmadan yorulmadan çalışarak yerine getireceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Seçim çalışmalarım süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun hepinizden güler yüz, tatlı dil, ilgi ve alaka gördüm. Kapılarımız siz hemşerilerimize sonuna kadar açıktır ve daima açık kalacaktır.
Önümüzde 5 yıl gibi uzun bir süre var. Bu süre içerisinde çok çalışarak bütün zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Aldığım oyların üzerime yüklediği sorumluluğun farkındayım.
Hazırladığımız projeleri, seçim öncesi elimden geldiği kadar sizlere anlatmak için gayret gösterdim. Şimdi hayata geçirme zamanı.
Amacımız her zaman Ermenek’i yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır.
Sizlere hiçbir şeyi vaat etmedik, söz verdik ve sözümüzde duracağız.
Seçimlerde verdiğiniz destek ve güvenin devam etmesi, tüm sorunların çözümünde, üstesinden gelebilmede, hizmetlerimizin artırılması ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesinde büyük rol oynayacaktır.
Hep beraber el ele vererek Ermenek’imizi hak ettiği yere getireceğiz.
‘Seçim’ demek ‘Demokrasi’ demektir. Halkın iradesine güvenmek, inanmak ve sonuca saygı duymak, halkımıza saygı duymak demektir. En güzel olan son derece seviyeli ve demokratik bir seçim sürecinden geçmiş olmamızdır.
Seçim öncesinde yaptığımız çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen, yüreklerini ve coşkularını ortaya koyan, bizlere oy veren ya da vermeyen tüm hemşerilerimizi yürekten kucaklıyorum.
Ayrıca seçim süresi ve sonrasında son derece seviyeli davranan tüm aday arkadaşlarıma ve diğer partilerin mensuplarına teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Ermenek yararına olabilecek her türlü görüş ve önerilerini dikkate almaktan mutluluk duyacağımı da belirtmek istiyorum.
11 aylık süre içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda gece gündüz demeden çalışan Birim Amirlerimize, Belediye Emekçilerimize teşekkür etmek isterim, özellikle de bu kutsal görevi bana layık gören tüm hemşerilerimize tekrar tekrar teşekkür eder, sevgi ve saygılar sunarım.
DIĞER HABERLER
-
BELEDİYEMİZDEN AŞURE İKRAMI
19 Temmuz 2024, 14:20 -
KADINLARIMIZ İÇİN KADIN ÜRETİCİ PAZARI KURULACAK
09 Temmuz 2024, 12:46 -
İLÇEMİZDE YAZ KUR'AN KURSLARI AÇILIŞ PROGRAMI YAPILDI
01 Temmuz 2024, 13:59 -
BAŞKANIMIZDAN MANSUR YAVAŞ’a ZİYARET
26 Haziran 2024, 14:10 -
BAĞ YOLLARINDA İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI
25 Haziran 2024, 12:17 -
16-17 AĞUSTOS 2024 SILA FESTİVALİ'NDE BULUŞALIM
24 Haziran 2024, 11:00 -
BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
17 Haziran 2024, 13:12 -
19 MAYIS TÜM YURTTA OLDUĞU GİBİ İLÇEMİZDEDE COŞKUYLA KUTLANDI
19 Mayıs 2024, 12:56 -
BALKUSAN’DA 747. TÜRK DİL BAYRAMI COŞKUSU
13 Mayıs 2024, 16:27 -
BALKUSAN KÖYÜNDE KARAMANOĞLU MEHMETBEY DUALARLA ANILDI
10 Mayıs 2024, 21:03