BAŞKAN ZORLU’DAN DEPREMDE GÖREV YAPANLARA TEŞEKKÜR 22 Şubat 2023, 08:43
![](tema/genel/uploads/haberler/DSC_0081.jpg)
Ermenek Belediyesi tarafından Ahmet-Nezahat Keleşoğlu Camiinde bugün organize edilen ve Kaymakam Hacı Kerim Meral, Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Doğan, Adalet Komisyonu Başkanı Cafer Kemik, KMÜ Ermenek MYO Müdürü Yusuf Alpaslan Argun ve ilçe protokolünün de katıldığı programda 6 Şubat 2023 günü Kahramanmaraş’da meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunup dualar edildi. Bölgede arama kurtarma, yardım, iaşe ve bölgeden vatandaşların taşınmasına gönüllü olarak katılan; Belediye personeli, madenciler, gönüllüler, operatörler ve servis şoförlerine Ermenek Belediyesi olarak günün anısına hazırlanan üstlerinde isimlerinin yazıldığı “Baret” takdim edildi.
Başkan Zorlu’nun yaptığı konuşmasında “Kendimde Hatay’a deprem bölgesine gittim, orada görev yapan arkadaşlarımızla bir araya geldik. Ülkemize yurt dışından gelen arama kurtarma ekipleri ve Zonguldak’dan gelen madenciler kadar Ermenekli madenci kardeşlerimizin ön plana çıkarılmaması bizleri üzmüştür. Orada can kurtarmak için canlarını hiçe sayan durmaksızın çaba sarfeden madenci kardeşlerime ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Rabbim bu acıları bizlere tekrar yaşatmasın. Hayatı kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.
DEVLETİMİZ YARALARI SARACAK KADAR KUDRETLİ,MİLLETİMİZ HER ACIYI KENDİ KALBİNDE HİSSEDİP KUCAKLAŞACAK ALİCENAPTİR…
SELAM VE DUA İLE
ATİLA ZORLU
ERMENEK BELEDİYE BAŞKANI
DIĞER HABERLER
-
BELEDİYEMİZDEN AŞURE İKRAMI
19 Temmuz 2024, 14:20 -
KADINLARIMIZ İÇİN KADIN ÜRETİCİ PAZARI KURULACAK
09 Temmuz 2024, 12:46 -
İLÇEMİZDE YAZ KUR'AN KURSLARI AÇILIŞ PROGRAMI YAPILDI
01 Temmuz 2024, 13:59 -
BAŞKANIMIZDAN MANSUR YAVAŞ’a ZİYARET
26 Haziran 2024, 14:10 -
BAĞ YOLLARINDA İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI
25 Haziran 2024, 12:17 -
16-17 AĞUSTOS 2024 SILA FESTİVALİ'NDE BULUŞALIM
24 Haziran 2024, 11:00 -
BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
17 Haziran 2024, 13:12 -
19 MAYIS TÜM YURTTA OLDUĞU GİBİ İLÇEMİZDEDE COŞKUYLA KUTLANDI
19 Mayıs 2024, 12:56 -
BALKUSAN’DA 747. TÜRK DİL BAYRAMI COŞKUSU
13 Mayıs 2024, 16:27 -
BALKUSAN KÖYÜNDE KARAMANOĞLU MEHMETBEY DUALARLA ANILDI
10 Mayıs 2024, 21:03